A101 Perakende Market Zincirleri
A101 perakende market zincirleri sayesinde, farklı kategorilerdeki ürünlere hem ev ekonomimizi sarsmadan ulaşabiliyor hem de her bölgede ulaşılabilirliği olan fazla mağaza sayısı sayesinde gönül rahatlığıyla alışverişimizi yapabiliyoruz.

Her hafta Perşembe günü yenilenen fırsat ürün grupları ise bizlere istediğimiz ürün kategorilerine sahip olma imkânı sağlıyor. Bu fırsatlardan haberdar olmak için; internet sitesi üzerinden fırsat ürünlerini inceleyebilir ya da A101 marketlerinin hazırlamış olduğu ürün kataloğundan haftalık olarak ürünleri takip edebilirsiniz. Bir başka yol ise internet sitesinde yer alan "bizden haberdar olun" baloncuğuna tıklayarak, iletişim bilgilerinizi bırakmanız durumunda e-posta ya da sms yoluyla bildirim almaya başlayabilirsiniz.
Çoğu ilimizde bulunan ve çeşitli şehirlerde birden fazla mağaza zincirine sahip olan A101 marketleri, bizlere toptan fiyatına perakende alışveriş fırsatını da sunmaktadır. Bu sayede ise hem tasarruf etme imkânımız oluyor hem de en kaliteli ürünlere uygun fiyatına sahip olma şansı elde edebiliyoruz.
A101 perakende marketler zinciri sayesinde; süt ve sütlü mamuller, margarin ve sıvı yağlar, içecekler, dondurma ve dondurulmuş ürünler, et ve et mamulleri, bakliyat ve unlu mamuller, kuruyemiş, kahvaltılık, bisküvi ve şekerlemeler, konserve ve baharatlar, meyve ve sebzeler, deterjan ve temizlik ürünleri, kâğıt ürünleri, kozmetik ürünler ve gıda dışı ürünlere kaliteli ve uygun fiyatlarla kolayca sahip olabilme şansı elde ediyoruz.
Örneğin gıda dışı ürün seçenekleri sayesinde ve her Perşembe günü gerçekleşen fırsat günlerinde televizyon, elektrik süpürgesi, cep telefonu, züccaciye, oyuncak, çorap, tayt, saç kurutma makinesi, iç giyim, pijama ve bornoz takımları gibi ürünlere, büyük alışveriş merkezlerine gitmeden uygun fiyat seçenekleriyle kolayca ulaşma imkânımız oluyor.
A101 perakende marketler zincirinin yapmış olduğu reklamlarda "A101 harca harca bitmez" sloganı ile ve aklımızda kalan müziği sayesinde, mağaza zincirine uğradığımız zaman sloganın fiyatlarla uyumu ve doğruluğu ile de bizleri bu marketlere çekmeye devam ediyor. Siz de uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere sahip olmak istiyorsanız, mutlaka A101'e bir göz atın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Nursevince Lezzetleri ziyaret ederek yorum bıraktığınız için teşekkür ederim, Her yorum benim için çok kıymetli.

Google plus hesabı bulunmayıp yorum yapmak isteyenler ANONİM seçeneğini kullanarak yorum bırakabilirler, bu şekilde yorum bırakanlar lütfen isim belirtsinler.
TEŞEKKÜRLER,